Spisovatelka Zuzana Pospíšilová

Text dotazu

Dobrý den, nemůžu nikde najít životopis spisovatelky pro děti Mgr. Zuzany Pospíšilové. Nemáte o ní nějaké informace?

Odpověď

Dobry den, jmeno spisovatelky Zuzany Pospisilove se v biografickych slovnicich zatim nevyskytuje. Uvedena je  v databazi narodnich autorit (AUT)na http://sigma.nkp.cz/cze/aut, kde se uvadi:

Pospíšilová, Zuzana, 1975-
Narozena 1975. Dětská psycholožka, spisovatelka, autorka knih pro děti.
Provenience   CZ
Zdroj informace   Její: Telátko hledá kamarády
                  www(Vltava.cz) - profesní údaje
                  NKC
                  Junior - redakce nakladatelství - rok narození

Oslovili jsme i denik Pravo, kde vychazi pravidelna priloha Salon s biografickym slovnickem soucasnych, casto zacinajicich nebo mene znamych autoru. Ale ani tam jsme neuspeli.
Z odpovedi cituji:
"...Slovník vychází stále - vždy ve čtvrtek v příloze Salon. Zuzana Pospíšilová v něm ještě nevyšla. Ale předpokládáme, že ji dřív nebo později zařadíme.
Editor Salonu"