Soupis poddaných podle víry

existuje prosím soupis poddaných podle víry či nějaký další soupis poddaných do roku 1690 pro vesnici Krasavce? Vesnice byla součástí panství Dolní Lukavice. V Berní rule toto panství je, ale v Knihách Soupis poddaných podle víry Plzeňsko - Klatovsko díl 1 a 2 vůbec není.

v Soupise poddaných podle víry z roku 1651. Plzeňsko - Klatovsko jsem obec Krasavce (Dolní Lukavice) také nenalezla.

Pro informaci (domnívám se, že dotaz souvisí s předchozím a týká se rodu Widerspergerů z Widerspergu) uvádím:

ZAHRADNÍKOVÁ, Magda, ed. Soupis poddaných podle víry z roku 1651. Plzeňsko - Klatovsko 1. Vyd. 1. Praha: Státní ústřední archiv v Praze, 2003. 358 s. ISBN 80-86712-01-X.
Mutěnín (s. 320)
Majitel: Jakub Jan Videršpergar z Videršperku

ZAHRADNÍKOVÁ, Magda, ed. a Zahradníková, Magda, ed. Soupis poddaných podle víry z roku 1651. Plzeňsko - Klatovsko 2. Vyd. 1. Praha: Státní ústřední archiv v Praze, 2003. s. 359-717. ISBN 80-86712-01-X.
Ptenín (s. 434)
Majitel: Václav Protiva a Mořic Karel bratři Vidršpergarové z Videršperku

Historie a pomocné historické vědy. Biografické studie

Plzeň-město