SOLAS

Text dotazu

Existuje v ČR vydání SOLAS - Mezinárodní úmluva o
bezpečnosti lidského života na moři?

Odpověď

Dobrý den,

Mezinárodní úmluva o bezpečnosti lidského života na moři (SOLAS) byla v češtině vydána na CD (SOLAS : mezinárodní úmluva o bezpečnosti lidského života na moři : Londýn: 1974 / Mezinárodní námořní organizace. Teplice:
Aquagroup, 2002).
Tento dokument je ve fondu Národní knihovny. Pokud jste registrovanou čtenářkou NK, můžete si CD-ROM objednat do Studovny společenských a přírodních věd.

Prověřený zdroj:

NKC - Online katalog Národní knihovny ČR - http://aleph.nkp.cz/cze/nkc