Šnekové dopravníky

Text dotazu

Dobrý den velmi rád bych se chtel poucit o snekovych dopravnících ale nemohu nic nalest o teorii a pricipu tohoto dopravníku

Odpověď

Ohledně Vašeho tématu Vám můžeme doporučit následující literaturu.

Zdroj:  Souborný katalog ČR - monografie
Název:  Vynášecí systémy pro těžce tekoucí sypké materiály : autoreferát doktorské disertační práce  / Roman Hradil
Autor:  Hradil, Roman , 1977-
Rok:  2004
Předmět:  šnekové dopravníky
sypké hmoty
worm conveyors
loose masses
teze
abstracts
ISBN:  80-248-0550-2 (brož.)  neprodejné
Poznámka:  Anglické resumé
35 výt.
MDT - třídění:  621.867.4
(048.3)
Vydání:  1. vyd.
Naklad. údaje:  Ostrava  : Vysoká škola báňská - Technická univerzita, Fakulta strojní  , 2004.
Fyzický popis:  32 s.  il.  21 cm
Edice:  Vědecké spisy Fakulty strojní. Autoreferáty disertačních prací  , sv. 25
Bibliografie:  Obsahuje bibliografii
Exempláře:  Souborný katalog České republiky - monografie (knihy a speciální dokumenty)
Sigla vlastníka:  ABA001 [NK ČR / National Library CR - Praha]
BOA001 [Moravská zemská knihovna / Moravian Lib. - Brno]
OLA001 [Vědecká knihovna / Rsrch. Lib. - Olomouc]
OSA001 [Moravskoslezská vědecká knihovna / Moravian-Silesian Rsrch. Lib. - Ostrava]

Zdroj:  VUT Brno - souborný katalog
Název:  Abeceda průmyslové dopravy : průmyslová dopravní zařízení s příklady osvědčených konstrukcí a s výpočtem jejich rozměrů  / Karel Martínek.
Autor:  Martínek, Karel.
Rok:  1955
Předmět:  doprava do
dopravní dráhy
dopravní zařízení
průmyslová doprava
průmyslové výtahy
pásové dopravníky
výpočty konstrukcí
šnekové dopravníky
řetězové dopravníky
Vydání:  1. vyd.
Naklad. údaje:  Praha  : Práce  , 1955..
Fyzický popis:  217 s.
Exempláře:  Vysoké učení technické v Brně - souborný katalog

Zdroj:  NK - článková bibl. (ANL)
Název:  Moderní technologie výroby dopravníku  / Milan Dvořák VUT Brno
Autor:  Dvořák, Milan
Zdrojový dokument:  Technik. Praha. roč. 14, č. 6 (200606), s. 26-27. ISSN 1210-616X
Rok:  2006
Předmět:  manipulace s materiálem spirálové dopravníky šnekové dopravníky
strojírenství manipulace s materiálem
MDT - třídění:  621.867.4
Sigla vlastníka:  ABA013

Zdroj:  NK - článková bibl. (ANL)
Název:  Poškození materiálu při dopravě šnekovým dopravníkem ND 1-433/1 a ND 1-433/2  / Josef Frolík Jihočeská univerzita, Zemědělská fakulta, Milan Fríd Jihočeská univerzita, Zemědělská fakulta
Autor:  Frolík, Josef
Další autor:  Fríd, Milan
Instituce:  Zemědělství v marginálních podmínkách, (České Budějovice, 29.08.1995-31.08.1995)
Zdrojový dokument:  Sborník referátů z mezinárodní vědecké konference k 35. výročí založení fakulty. České Budějovice : Jihočeská univerzita, Zemědělská fakulta, 1995. Sv. 3, s. 191-202
Rok:  1995
Předmět:  dopravníky šnekové parametry výkon příkon obilí granule poškození
Poznámka:  Jihočeská univerzita, Zemědělská fakulta, Uspoř.
MDT - třídění:  631.17
Fyzický popis:  2 tab
Sigla vlastníka:  ABA 009