Služba Ptejte se knihovny - soutěž dotazů

Text dotazu

Dobrý den, zajímá nás, zda člověk, který položí dotaz, následně vyhodnocený jako Dotaz týdne nebo Dotaz roku, se nějak dozví, že se mu to povedlo a jeho dotaz vyhrál? Děkuji za odpověď

Odpověď

Dobrý den,

zatím jsme tazatele neinformovali o tom, že jejich dotaz byl vybrán za Dotazy týdne nebo Dotaz roku. Ale děkujeme za dobrý nápad, určitě ho zařadíme do skupiny návrhů na další rozvoj Ptejte se knihovny.

V případě Dotazu roku vždy informujeme knihovny, jejichž dotazy jsou nominované do ankety Dotaz roku. A pak také samozřejmě v případě, že dotaz, který zodpovídaly, v hlasování zvítězil. Dotazy týdne jsme do spuštění nové administrace mohli vybírat pouze z dotazů, které zodpovídala NK ČR a případně z dotazů, které knihovny v předchozích sedmi dnech zveřejnily v archivu PSK.