Slovanský přehled, Sborník archivních prací

Text dotazu

Nemohu nikde najít níže uvedené údaje: Kutnar František - Palackého slovanství,Spř 42,1956 Šesták Miroslav - Palackého idea státu Rakouského,Spř 62, 1976 Novák Miroslav -Austroslavismus,sborník archivních prací 6.,1956 Děkuji předem za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

periodika, ve kterych se nachazeji Vami pozadovane state ci clanky, tedy Slovansky prehled (roc. 42, 1956; roc. 62, 1976) a Sbornik archivnich praci (roc. 6, 1956), jsou dostupna ve Slovanske knihovne, vse o ni naleznete na http://www.nkp.cz/pages/page.php3?page=slov_titul_cz.htm .
Periodika si muzete sam vyhledat a ihned objednat ke studiu (k tomu je vsak nutny prukaz do Slovanske knihovny). Postup je nasledovny: na strance s naskenovanymi katalogy, http://katif.nkp.cz/ , zvolte polozku Katalogy a pote katalog Slovanska knihovna - GK. Pro vyhledani Slovanskeho prehledu vyberte zasuvku Slon - Slove, cislo zaznamu 358, signatura periodika A 8015.
Pokud si budete chtit periodikum objednat, zvolte v liste nad zaznamem polozku Objednat titul a dal postupujte podle instrukci.
Pro vyhledani Sborniku archivnich praci potom vyberte v tomtez katalogu zasuvku Sax - Sbornik, cislo zaznamu 237, signatura periodika Lc 2560.
Objednat titul si muzete stejnym zpusobem jako u Slovanskeho prehledu.