Šlechtická sídla na těšínském Slezku

Text dotazu

Dobrý den.
Máte v nabídce tuto knihu a chtěla bych poprosit,jestli by ji bylo možné poslat poštou.
Veškeré náklady uhradím./ Šlechtická sídla na těšínském Slezku/.
Děkuji M.Maděrová,Rubínová 1182,Liberec 46006

Odpověď

Dobrý den,

knihu si musíte objednat ve Vaší knihovně. My ji zašleme prostřednictvím Meziknihovní výpůjční služby do příslušné knihovny a tam Vám ji jako čtenáři zapůjčí.