Skripta, NC stroje

Text dotazu

Dobrý den , zajímalo by mě zdali už vyšla a případně kde by se dala koupit tato kniha (nemohu nikde zjistit žádné bližší informace): Janečka, Karel
Postprocesory a programování NC strojů / Karel Janečka. -- 1. vyd. -- Ústí nad Labem : Univerzita J.E.Purkyně, 2007, ISBN 978-80-7044-870-0 (brož.)

Odpověď

Vámi požadovaná kniha byla nakladatelem (Univerzita J.E.Purkyně v Ústí nad Labem, Fakulta výrobních technologií a managementu) zaregistrována do systému ohlášených knih, ale dosud nevyšla. Tato informace nám byla potvrzena i v knihkupectví při UJEP.

Doporučujeme Vám sledovat aktuální nabídku knih univerzitního knihkupectví UJEP na http://www.ujep.cz/index.php?page=68&Tmenu=10. Skripta je možno objednat i on-line.

Knihkupectví UJEP, Brněnská 2,
400 01 Ústí nad Labem
Tel.: 475 282 629
e-mail: knihkupectvi@rek.ujep.cz

Publikaci si bude možno vypůjčit v knihovně UJEP nebo pro informaci, kde dále je možno si knihu vypůjčit sledujte souborný katalog ČR na www.caslin.cz .