Sklárna Moser - bakalářská práce

Text dotazu

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda máte v knihovně Karlovy Vary bakalářské práce na téma Sklárna Moser. Děkuji a s přáním hezkého dne

Ozomová Štěpánka

Odpověď

Dobrý den, na toto téma bohužel nemáme v knihovně žádnou bakalářskou práci.

V knihovně máme pouze tyto dokumenty:

Moser : [since 1857]. [Karlovy Vary : Moser, 1997?]. 38 s.

Mergl, Jan: Moser 1857-1997 / Jan Mergl, Lenka Pánková . Karlovy Vary : Moser, 1997. 651 s.

Moser. Karlovy Vary : Moser, 2001. 34 s.

V databázi  článků   je  84 článků  z regionálních novin a časopisů.

Moser bulletin : časopis akciové společnosti Moser Karlovy Vary  2003-2008. Jen prezenčně. Poračovatel  Fresh from Moser od 2011-.

Vyšla kniha od  Jaroslava Fikara:  Karlovarské rodiny (2015). Rodina Moserů je v ní rovněž zpracována, v nejbližší době bude zapsána do fondu naší knihovny.

Pokud budete mít zájem o tyto materiály, obraťte se na naše oddělení regionálních dokumentů, email: lorenzova@knihovnakv.cz

Doporučuji Vám obrátit se přímo na Moser, kde by měli mít materiály týkající se historie.