seznam výpůjček

Text dotazu

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda jde nějakým způsobem získat seznam všech veškerých výpůjček,
které jsem ve vaší knihovně v minulosti uskutečnila.
Dávám si dohromady seznam četby ke státní zkoušce a velmi by mi to pomohlo.
Děkuji, s pozdravem
(…)

Odpověď

Dobrý den,

celou svou historii výpůjček uvidíte po přihlášení zde: https://vufind.mzk.cz/MyResearch/CheckedOutHistory?limit=0. O něco přehlednější je historie výpůjček v online katalogu Aleph, viz přílohu: přihlásíte se do svého účtu, kliknete na svůj profil ("čtenář") a poté na odkaz "Seznam historie výpůjček".

Přílohy