Servisní manuál na Suzuki Vitara, 1991

Text dotazu

Servisní manuál na Suzuki Vitara, rok výroby 1991.

Odpověď

Dobrý den,
manuál Suzuki Vitara 1991 je například k prohlédnutí na stránkách: http://www.suzukiinfo.com/ v sekci Suzukiinfo.Com Download Archive a jedná se o odkaz 28May07 - Vitara G16b MPFI Section from the 1991 Service Manual.Tento odkaz je umístěn pod nadpisem News jako 5. odkaz. Po rozkliknutí otevřete odkaz Vitara G16b MPFI: Vitara G16b MPFI Section from the 1991 Service Manual.

V českém souborném katalogu www.caslin.cz jsme tuto publikaci nenalezli.