Serialita, intermodalita

Text dotazu

Co je to serialita, co je to intermodalita? Prosím o doporučenou literaturu k těmto tématům. Děkuji.

Odpověď

K heslu serialita se nám nepodařilo v češtině nic najít, ani na internetu. Existují pouze údaje o seriální hudbě.
Intermodální přepravní systém je přepravní druh kombinované dopravy využívající více dopravních oborů při přepravě nákladů. Žádná podstatná literatura se k tomuto tématu v našem fondu nenachází, jen několik sborníků z konferencí, lze je najít na našem katalogu: kat.vkol.cz . O intermodální přepravě či intermodálním přepravním systému je řada věcí k dispozici na internetu.