Sčítání lidu

Text dotazu

Přeji pěkný den.
Kde jsou prosím uloženy výsledky sčítání lidu z roku 1857 pro Chrudimsko, nebo sčítací operáty Chrudimska?

Odpověď

Dobrý den,

Váš dotaz jsme konzultovali se specialisty z katedry pomocných věd historických a archivního studie Filozofické fakulty UK.

Doporučují Vám obrátit se s dotazem přímo na Statní okresní archiv v Chrudimi.

Se srdečným pozdravem

Knihovna Filozofické fakulty UK