Sbírka knih z "domácích" knihoven

Text dotazu

Dobrý den,
bude letos knihovna opět pořádat sbírku knih od čtenářů, aby výnos z jejich prodeje mohla věnovat "potřebným"?

Odpověď

Dobrý den,

zatím žádnou podobnou akci nechystáme. O zapůjčení prostor pro tuto akci nás v loňském roce poprosila záchranná stanice Jaro Jaroměř. Pokud bychom byli opět požádáni a měli bychom volné prostory, nebráníme se akci zopakovat.