rytmická gymnastika

Text dotazu

Dobrý den. chtěla jsem se zeptat na seznam knih,
které bych mohla použít na téma bakalářské práce - rytmická gymnastika a
její využití ve školní tv.

Odpověď

Dobrý den,

na internetové adrese Národní knihovny ČR, http://www.nkp.cz , záložka Katalogy a databáze si můžete vyhledat literaturu v katalogu NK ČR - bázi NKC (http://aleph.nkp.cz/cze/nkc ). Zadáním klíčových slov do vyhledávacího formuláře, např. rytmická gymnastika (20 záznamů), gymnastika,tělesná výchova, aj.Uvádíme příklady literatury vyhledané zadáním klíčových slov "rytmická gymnastika" :

[Č.záznamu: 001785684]

Rytmická, pohybová a taneční výchova mladšího žactva : deset lekcí pro začínající pedagogy / Jiří Lössl ; [ilustrace Jan Švec]. -- 1. vyd.. -- Praha : NIPOS-ARTAMA, Národní informační a poradenské středisko pro kulturu ve spolupráci s "my", sdružením pro taneční a pohybové divadlo Praha, 2007. -- 93 s.

[Č.záznamu: 000285987]

Rytmická gymnastika v živote moderného človeka / Jana Kolníková, Eva Hoffstädterová. -- Bratislava : Šport, 1989. -- 67 s. :

[Č.záznamu: 000038180]

Rytmickogymnastické a taneční směry v rekreační tělesné výchově a sportu : stretching, aerobní cvičení, break dance, jógová cvičení, belly dance : skripta pro posl. fak. tělesné vých. a sportu / Eva Blahušová ; fotogr. Václav Sýkora. -- dotisk [1. vyd.]. -- Praha : Univerzita Karlova, 1987. -- 108 s.

Podmínkou pro výpůjčku knih je průkaz čtenáře NK ČR, http://www.nkp.cz/pages/page.php3?nazev=Pro_uzivatele_a_navstevniky&submenu2=16 .