rozhlasové/ televizní hry od Václava Havla

Text dotazu

Pokousim se najit papirovou kopii rozhlasovych a televiznich her \"Andel Strazny\" (1968) a \"Motyl na Antene\" (1968) od Vaclava Havla. Nase divadelni skupina by je chtela uvest. Chtela bych Vas pozadat o informaci kde byly tyto publikovane anebo kde jinde by se eventualne daly sehnat.

Odpověď

Vámi hledané hry jsme nalezli v knize Hry / Václav Havel ; [uspořádala, k vydání připravila a ediční poznámku napsala Eva Šormová]. -- Vyd. 1.. -- Praha : Torst, 1999. -- 1043 s., která je dostupná v Národní knihovně ČR.
Hry se nachází na těchto stranách:
Anděl strážný : rozhlasová jednoaktovka: str. 197-217 Motýl na anténě : jednoaktová komedie: str. 219-255