rozdíl mezi kalhotkami

Text dotazu

Dobrý večer, můžete mi prosím objasnit rozdíl mezi
kalhotkami brazilky, tanga a string?

Odpověď

Dobrý den,

k danému tématu jsme ve fondu Národní knihovny nenalezli žádnou vhodnou literaturu.

Rozdíly mezi Vámi uvedenými typy dámského spodního prádla se nám ovšem podařilo vypátrat. Rozdíly jsou následující:

Kalhotky "tanga" mají místo zadního středového dílu pouze velmi úzký proužek (šňůrku), kalhotky typu "string" se od nich liší šířkou tohoto zadního středového dílu, u tohoto typu dámského spodního prádla je zadní středový díl o něco širší. Poslední typ spodního prádla tzv. "brazilky" se od předchozích dvou výrazně odlišuje. Zadní středový díl sahá až do poloviny hýždí.

V tomto ohledu bychom Vám doporučovali obrátit se na některý ze specializovaných obchodů se spodním dámským prádlem, popřípadě na některého z výrobců spodního prádla.