Rozbor problematiky pretavovania zliatin kovov a jeho vplyvu na vlastnosti materiálu

Text dotazu

Chcem Vás poprosiť, o zaslanie bližších informácií k teórí pretavovania zliatin kovov. A by ste mohli, tak nejakú literatúru alebo mi poskytnúť internetové stránky k danej problemetike.

Odpověď

K uvedené problematice se vztahuje tato česká monografie z fondu Studijní a vědecké knihovny Plzeňského kraje: PETRMAN, Ivo a kol. Teorie a praxe elektrostruskového přetavování ocelí a slitin : určeno studentům vysokých škol hutního směru. 1. vyd. Praha : Státní nakladatelství technické literatury, 1966. 179 s. - signatura Studijní a vědecké knihovny Plzeňského kraje 164429 . Další monografie vztahující se obecně k metalurgii naleznete v katalozích SVK PK: elektronický katalog knihovny je dostupný na http://aleph.svkpl.cz/F a lístkový katalog na http://katif.svkpl.cz/nris.

Dále Vám zasíláme výběr statí z českého odborného tisku na téma metody VOP, VIP a ESP:
BALVAR, Antonín a kol. Elektrostruskové a obloukové vakuové přetavování ocelí 13030 A Cr2NiMoV. In Sborník vědeckých prací Vysoké školy báňské v Ostravě : řada hutnická. Sv. 2-3. Ostrava : 1967, s. 355-366. - sborník je ve fondu Ústřední knihovny Vysoké školy báňské a Technické univerzity Ostrava, signatura 15853
Bůžek, Zdeněk a kol. Porovnání vlivu elektrostruskového a obloukového vakuového přetavování na vlastnosti oceli. In Sborník vědeckých prací Vysoké školy báňské v Ostravě : řada hutnická. Zvláštní číslo. Ostrava : 1967, s. 97-110. - signatura Studijní a vědecké knihovny Plzeňského kraje 169167
HLINĚNÝ, Jaroslav. Laboratorní zařízení pro elektrostruskové přetavování. In Sborník vědeckých prací Vysoké školy báňské v Ostravě. Sv. 3. Ostrava : 1965, s. 467-470. - sborník je ve fondu Ústřední knihovny Vysoké školy báňské a Technické univerzity Ostrava, signatura 15853
KAŠÍK, Ivan a DOKSANSKÝ, Stanislav. Současný stav vývoje a využití elektrostruskového přetavování ocelí a slitin v ČSSR. In Sborník vědeckých prací Vysoké školy báňské v Ostravě : řada hutnická. Zvláštní číslo. Ostrava : 1967, s. 85-96. - signatura Studijní a vědecké knihovny Plzeňského kraje 169167

Jelikož služba Ptejte se knihovny neslouží k objednávání rešerší, nabízíme Vám rešeršní služby, viz. http://www.svkpl.cz/bis2.htm#resersni_sluzby, jedná se o placenou službu poskytovanou speciální studovnou Studijní a vědecké knihovny Plzeňského kraje, viz. ceník http://www.svkpl.cz/cenik.htm#spec.