RFID v knihovnách

Text dotazu

Ráda bych se zeptala, které další knihovny v ČR
používají technologii RFID. Stačilo by mi několik příkladů.

Odpověď

Dobry den,

Podrobne a aktualni informace ohledne zavadeni technologii RFID do ceskych knihoven bohuzel nemame. V pripade Narodni knihovny se o zavedeni systemu RFID uvazuje az po prestehovani do nove budovy. Aktualnejsi je projekt RFID pro stavenou Narodni technickou knihovnu.

Presnejsi informace Vam zrejme poskytne firma Cosmotron, ktera se specializuje v reseni problemu automatizace ceskych a slovenskych informacnich stredisek, v ramci ktere nabizi i technologii RFID: http://www.cosmotron.cz; e-mail: firma@cosmotron.cz .