Registrace

Text dotazu

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat kolik stojí roční členství a jak je to s pobočkami, zdali to platí na všechny nebo jen na nějaké?
Děkuji

Odpověď

Dobrý den,

od 1. 1. 2017 platí v Knihovně města Hradce Králové a všech jejich pobočkách nový ceník, registrační poplatek je 150 Kč na rok, senioři nad 60 let a studenti denního studia do 26 let platí 50 Kč na rok, děti do 15 let, senioři nad 70 let a držitelé průkazů ZTP a ZTP-P mají registraci zdarma. Tyto poplatky platí ve všech našich pobočkách.

Použité zdroje

http://www.knihovnahk.cz/pro-verejnost/cenik