Půjčovny vysavačů

Text dotazu

Existují internetové stránky nějaké půjčovny vysavačů na Náchodsku nebo Hronovsku?

Odpověď

Dobrý den,
nenašli jsme žádné stránky půjčovny vysavačů v této oblasti. Zkuste www.ekotern.cz, tato firma půjčuje čistící a úklidovou techniku. Dále jsme našli kontakt na firmu v Červeném Kostelci, která se zabývá čištěním koberců, možná Vám blíže poradi - kontakt je fa Kuldová, tel. 491 461 029.
Případně se obraťte na v informační centra Náchoda (491 420 420) či Hronova (441 482 153), často mívají databáze firem v regionu.