Psychologie

Text dotazu

Dobrý den,
prosím o zaslání ISBN z knihy:
-Cohen, M. R.: Nejčastější psychiatrické poruchy v praxi, Portál 2002 -Krch,
F. D.: Aspirace v léčbě poruch příjmu potravy, 2001 (zde nevím
nakladatelství) -Gelder M., Gath, D., Mayor, R., Cowen, P.: Oxford textbook
of psychiatry, Oxford University Press 1996 -Graham, P., Turk, J., Verhust,
F.:Child psychiatry, London, New York, Oxford university Press 1999

Odpověď

Dobrý den,

ISBN dokumentů vydaných na našem území si můžete doplnit pomocí našeho online katalogu - báze NKC, volně dostupné na http://sigma.nkp.cz/F

např. Nejčastější psychické poruchy v klinické praxi / Robert M. Cohen ; [z anglického originálu ... přeložila Sylvie Struková]. -- Vyd. 1.. -- Praha : Portál, 2002. -- 190 s. ISBN 80-7178-497-4

ISBN u zahraničních dokumentů lze doplnit pomocí souborného katalogu - báze SKC - odkaz výše (pokud je kniha na území ČR) nebo pomocí souborného katalogu WorldCat, dostupného volně na http://www.worldcat.org/

báze SKC - např.

Oxford textbook of psychiatry / Michael Gelder [et al.]. -- 3rd ed. -- Oxford [etc.] : Oxford University Press, 1996. -- XI, 944 s. : tab., grafy ISBN 0-19-262501-2

WorldCat:

Child psychiatry : a developmental approach by P J Graham; Frank C Verhulst; Jeremy Turk, Dr. Type: Book; English Publisher: Oxford ; New York : Oxford University Press, 1999.  ISBN: 019262864X 9780192628640

Naše oddělení v případech, kdy jsou zdroje volně dostupné na webu, údaje do citací nedoplňuje, pokud, tak jako službu placenou - viz ceník NK ČR

http://www.nkp.cz/pages/page.php3?page=sluz_cenik.htm#14

- bod 8.3 Bibliografické ověřování (za každou, i započatou, půlhodinu) 80,-