Pseudonym Jana Teodorika Doležala (1847-1901)

Text dotazu

Dobrý den.
Chci se optat jaký byl pseudonym Jana Teodorika Doležela
(1847-1901),lesníka,publicisty,zakladatele českého časopiseckého a
mysliveckého písemnictví (časopis ,,HÁJ",1872)

Odpověď

Dobry den,

bohuzel, v nam dostupnych zdrojich jsme nenasli informaci o pseudonymu pouzivanem Janem Teodorichem Dolezelem.

Zkuste se prosim obratit na Pamatnik narodniho pisemnictvi: Strahovské nádvorí 1/132, 118 38 Praha 1; tel.: 220 516 695; e-mail:
post@pamatniknarodnihopisemnictvi.cz.