Prosím, kde naleznu formulář přihlášky registrace do MSVK? Děkuji.

Text dotazu

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, kde naleznu formulář přihlášky do MSVK na webu knihovny? Prošla jsem web, ale přihlášku ke stažení jsem nenašla v žádné sekci. Děkuji Šturcová.

Odpověď

Dobrý den,

Online je možná jen předregistrace, která umožňuje objednat knihy ze skladu čtenářům, kteří ještě nejsou registrovaní. V takovém případě je registrace dokončena při vyzvednutí objednaných knih.

Formulář předregistrace se nachází přímo v katalogu MSVK na této adrese:

http://katalog.svkos.cz/F?func=bor-new-0&CON_LNG=CZE

Samotná registrace probíhá osobně v MSVK a knihovna formulář pro vyplnění předem na svém webu nenabízí.

K registraci je potřeba předložit občanský průkaz. Poplatek je buď roční (200 Kč), nebo půlroční (100 Kč). Senioři nad 70 let a zdravotně postižení registrační poplatek neplatí. Podrobnější informace o registrování naleznete v knihovním řádu MSVK.

Mgr. Hana Ficková

Použité zdroje

http://svkos.cz/