Prosím, jaké jsou poplatky za půjčování knih, případně roční zápisné. Děkuji. Kaniová M.

Text dotazu

Prosím, jaké jsou poplatky za půjčování knih, případně roční zápisné. Děkuji. Kaniová M.

Odpověď

Dobrý den. Paní Kaniová, poplatky za registraci a upomínky jsou u nás rozlišené Vaším věkem. Studenti a důchodci platí menší poplatek, případně žádný. Prosím, najděte si na netu naše stránky, kde jste našla i odkaz na "Ptejte se knihovny". Na horní liště je odkaz "Knihovna" a v něm se nachází náš knihovní řád a i celý náš ceník. Hezký den. Jaroschová.