Prosba o vhodné literatury týkající se gymnaziálních maturit

Text dotazu

Dobrý den,

moc Vás prosím o doporučení publikací týkajících se československých/českých gymnázií, potažmo středních škol obecně, v letech 1945 - 2016 (popřípadě v průběhu 20. století). Pokud možno takových, kde se pojednává také o maturitních zkouškách.
Píši maturitní práci z dějepisu zabývající se vývojem maturit na našem území od roku uzákonění maturit do současnosti, a k posledním zhruba šedesáti letům našeho státního vývoje vůbec nemohu dohledat žádné vhodné zdroje...

MOC DĚKUJI!

Odpověď

Vážená paní Mašková,

v příloze zasíláme seznam publikací v tématu maturity.

Použité zdroje

katalogy Pedagogické knihovny J. A. Komenského

Přílohy