Program Leader ČR

Text dotazu

Dobrý den, chtěla bych se informovat o literatuře, která se zabývá programem LEADER ČR, nejlépe aktuálního roku. Děkuji

Odpověď

Dobrý den, naše Zemědělská a potravinářská knihovna má ve fondu například tyto knihovní jednotky:

     Číslo záznamu :         1

     Údaje o názvu      Zvláštní zaměření : správa v rámci programu Leader+ / redakční rada

Evropská observatoř venkovských studií

     Nakladatel. údaje   Lucemburk : Úřad pro úřední tisky, 2007

     Údaje fyzic.popisu  57 s. : il., map.

     Číslo záznamu :         2

     Údaje o názvu      Politika rozvoje venkova EU na období 2007-2013

     Nakladatel. údaje   Lucemburk : Úřad pro úřední tisky Evropských společnství, 2007

     Údaje fyzic.popisu  21 s. : il.

     Číslo záznamu :         3

     Údaje o názvu      Výběr osvědčených postupů programu Leader+ / redakční rada Evropská

observatoř venkovských oblastí

     Nakladatel. údaje   Lucemburk : Úřad pro úřední tisky Evropských společnství, 2007

     Údaje fyzic.popisu  103 s. : il., map.

     Číslo záznamu :         4

     Údaje o názvu      Realizace programu Leader ČR v letech 2004-2006

     Nakladatel. údaje   Praha : Ministerstvo zemědělstvi, 2006

     Údaje fyzic.popisu  44 s. : il.

     Číslo záznamu :         5

     Údaje o názvu      Přístup Leader : základní příručka

     Nakladatel. údaje   Lucemburk : Úřad pro úřední tisky Evropských společnství, 2006

     Údaje fyzic.popisu  23 s. : il.