Produkce a ošetření osiva obilnin

Text dotazu

Dobrý den, sháním českou nebo zahraniční literatru ať už přeloženou nebo v cizím jazyce k tématu: produkce a ošetření osiva obilnin v systému ekologického zemědělství s přihlédnutím na pšenici setou a dále klady a zápory používání certifikovaného a farmářského osiva.

Odpověď

Dobrý den,
vašeho tématu by se mohly týkat tyto knihy:

Volba druhu a odrůdy pšenice v ekologickém zemědělství : certifikovaná
metodika / Petr Konvalina ... [et al.].  -- 1. vyd..  -- České Budějovice
: Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Zemědělská fakulta, 2010.
-- 41 s. ; 21 cm. ISBN: 978-80-7394-230-4

Konvalina, Petr, 1980-
Pěstování pšenice seté v ekologickém zemědělství : metodika pro praxi /
Petr Konvalina, Jan Moudrý.  -- 1. vyd..  -- České Budějovice : Jihočeská
univerzita v Českých Budějovicích, Zemědělská fakulta, 2008.  -- 27 s. :
il. ; 21 cm. ISBN: 978-80-7394-131-4

Konvalina, Petr, 1980-
Šlechtění a hodnocení vhodnosti odrůd pšenice seté (Triticum aestivum L.)
pro ekologické a low input systémy hospodaření = (Breeding and variety
testing of bread wheat - Triticum aestivum L. for organic and low input
farming) : vědecká monografie / Petr Konvalina, Elisabeth Zechner, Jan
Moudrý.  -- 1. vyd..  -- České Budějovice : Jihočeská univerzita v Českých
Budějovicích, Zemědělská fakulta, 2007.  -- 131 s. : il. (některé barev.)
; 21 cm. ISBN: 978-80-7394-039-3 (

Ekologija semjan pšenicy.  -- Moskva, 1981.

Pokud potřebujete více záznamů knih či článků, jedná se již o zpracování rešerše, což je služba placená. Zkuste ještě prohledat katalog Zemědělské knihovny: https://kas.uzei.cz/.