příslušníci SS oslovování

Text dotazu

Dobrý den,
rád bych se zeptal na následující: jakým způsobem se oslovovali příslušníci SS, respektive jakým způsobem se navzájem označovali, když zrovna nepoužívali názvy hodností ani vlastní jména. Kolega? Soudruh? Něco jiného?
Děkuji za odpověď.
P.S. ptám se kvůli překladu z angličtiny - tam používají "brother officer"

Odpověď

Dobrý den,

v nám dostupné literatuře jsme na Vaši otázku bohužel nenalezli odpověď. Váš dotaz ovšem přeposíláme kolegům z Vojenského historického ústavu. Doufáme, že kolegové z oborově specializované knihovny Vám s dotazem pomohou.