Příručka pro strojvedoucí

Text dotazu

Shanim prirucku - Prirucka pro strojvedoucí a topiče rok vydání 1945 pripadne jinou. Kde by se tato priručka dala sehnat. Dvorak Adolf

Odpověď

obrý den,
bohužel publikace, kterou sháníte není dostupná v souborném katalogu caslin www.caslin.cz. Uvádíme záznam publikace, která se nejvíce blíží Vašemu požadavku a kterou si můžete vypůjčit v níže uvedených knihovnách.

Název Příručka pro strojvedoucí / Zprac. kolektiv pod ved. Jaroslava Loudy, [který naps.] předmluvu a Vlastimila Mareše
Vydání 1. vyd.
Nakl. údaje Praha : Dopravní nakl., 1957
Popis (rozsah) 427, [1] s. : [2] tb. [1] barev. obr. příl. 255, 11 s. obr. příl. ; 8°

Ve fondu
ABA001 [NK ČR Praha] -- prezenčně
BOA001 [Moravská zemská knihovna Brno] -- sign. 2-0382.934

Publikace Příručka pro strojvedoucí a topiče z roku 1945 by mohla být k dispozici v antikvariátech nebo na online aukci, například na www.aukro.cz .