Přírodní bohatství Německa a jeho vliv na jeho hospodářství

Text dotazu

Rad bych se zeptal na potenciál přírodního bohatství a důsledky pro hopsodářství v Německu. mnohokrát děkuji

Odpověď

Doporučuji prostudovat zeměpisné nebo všeobecné encyklopedie. Například:

Evropa : Od severního mysu po Sicílii / [Autoři Uwe Anhäuser... et al.]. -- 1. čes. vyd.. -- Praha : Svojtka a Vašut, 1997. -- 496 s. : fot., mapy. ISBN 80-7180-317-0. - signatura Studijní a vědecké knihovny Plzeňského kraje 32A7705. Zeměpisné údaje Neměcka na stranách 176-185.

Všeobecná encyklopedie ve čtyřech svazcích. Díl 3., M-R. -- 1. vyd.. -- Praha : Nakladatelský dům OP, 1997. -- 740 s. : fot., obr., tab., mapy. ISBN 80-85841-35-5. -- ISBN 80-85841-17-7 (soubor). - signatura 31A67760-3. Německo na stranách 257-260.

Zeměpis světa : Encyklopedie / Aut. Philip Gardner ; Sest. Graham Bateman, Victoria Egan : Přehled všech států a závislých území : Příroda, dějiny, politika, hospodářství. -- Praha : Columbus, 1994. -- 512 s. : fotogr., mp.ISBN 80-901727-6-8. -- ISBN 80-7176-022-6. - signatura 32A5698. Německo na stranách 310-317.

Zeměpis světa. Evropa / uspoř. Josef Kunský, Rudolf Málek, Otakar Vrána. -- 1. vyd.. -- Praha : Orbis, 1968. -- 543 s., [40] s. barev. obr. příl. : il. - signatura 28511-4. Německo na stranách 235-290.

Dokumenty z fondu Studijní a vědecké knihovny Plzeňského kraje může registrovaný čtenář rezervovat pro výpůjčku na http://aleph.svkpl.cz.

Upozorňuji, že pokud máte zájem o rešeršní služby Studijní a vědecké knihovny Plzeňského kraje, kontaktujte pracoviště speciální studovna 2.p.,viz. http://www.svkpl.cz/bis2.htm. Rešerše jsou placenou službou, viz. ceník http://www.svkpl.cz/cenik.htm#spec.