Přílohy deníků Blesk a Hospodářské noviny

Text dotazu

Dobrý den,
ráda bych věděla, zda Blesk pro ženy je přílohou deníku Blesk a zda Hospodářské noviny mají přílohu, která by se jmenovala IN.

Odpověď

Dobrý den,

tyto informace jsou volně k dispozici na našich www stránkách a to konktrétně v bázi NKC - online katalogu naší knihovny

http://sigma.nkp.cz/F

(vyhledávání např. přes Rejstřík zadáním názvu hledaného periodika)

v záznamu periodika Blesk je Blesk pro ženy uvedený jako příloha s vlastním ISSN v záznamu deníku Hospodářské noviny (hlavní vydání) je uvedený jako příloha In magazín bez vlastního ISSN.