Přihlášení do knihovny

Text dotazu

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je možné se zapsat do městské knihovny, i když v Jablonci nemám trvalý pobyt?
Děkuji

Odpověď

Dobré ráno:-)
Do knihovny se můžete přihlásit, i když v našem městě nemáte trvalé
bydliště. Vezměte si s sebou občanský průkaz, případně studentský průkaz a
peníze na zaplacení čtenářského poplatku dle platného ceníku. Omezen je
pouze počet výpůjček, ale bližší informace Vám rády poskytnou knihovnice.
Těšíme se na Vaši návštěvu.          Alena Rozkovcová
                                                        vedoucí OOS