překlad knihy P. Radetzky: Neviditelní vetřelci

Text dotazu

Přeji krásný den, čtenář by chtěl půjčit knihu Neviditelní vetřelci - Dr Peter Radetsky. Našel tento titul v časopise, ale mě se ji nepovedlo nikde najít, mohli by jste mi poradit?? Děkuji

Odpověď

Dobrý den, kniha v češtině nevyšla. Váš čtenář zřejmě narazil na zmínku o anglickém originálu (text článku to nemusel rozlišit). Jde o knihu:
Radetsky, Peter: The Invisible Invaders: the Story of the Age of the Viruses, Boston 1991, 1994.
Anglické vydání jsme nezjistili v žádné knihovně v ČR, bylo by tedy nutné vypůjčit ze zeahraničí.