přednášky

Text dotazu

Dobrý den, budete prosím v knihovně HK mít nějaké přednášky pro veřejnost zejména na téma politia USA či Ruska, nebo něco o konspiracích . Děkuji

Odpověď

Dobrý den,

žádná podobná témata v tomto pololetí nepřipravujeme, celkově se politikou jednotlivých zemí nezabýváme, prioritně se zaměřujeme na historii, etnografii, přírodu a obyvatelstvo konkrétních zemí a kontinentů.

Středisko Europe Direct, jehož jsme hostitelskou organizací, se zaměřuje na propagaci činnosti, legislativy a iniciativ Evropské unie a jejích členských států.

V roce 2016 budou aktivity naší organizace pro veřejnost zaměřeny na zviditelnění 120. výročí založení městské knihovny v Hradci Králové.