Pozemní stavitelství II / Matoušková

Text dotazu

Již dlouho sháním skripta od p. Matouškové: Pozemní stavitelství II. Pozemní stavitelství I, od této samé autorky se dá sehnat na internetu, v knihovnách i knihkupectvích bez problému, ale II. nikde nemají. Jsem v podezření, že už se ani nevydává. Chtěla jsem se zeptat, jestli vaše knihovna nemá tato scripta k dispozici, či jestli o nich něco neví.. Jestě jednou, je to: Matoušková, D. : Pozemní stavitelství II., VUT Brno, nakladatelství CERM. s.r.o., 1994.

Odpověď

Titul: Pozemní stavitelství II / Dagmar Matoušková. -- Brno : Akademické nakladatelství CERM, 1994. -- 120 s. : il. ; 30 cm. -- (Učební texty vysokých škol). -- Nad názvem: Vysoké učení technické v Brně, Fakulta stavební. -- Obsahuje bibliografii. -- Vydavatel: Fakulta stavební VUT v Brně. -- ISBN 80-85867-10-9 (brož.) nemáme ve fondu SVK PK. Učebnice VŠ jiných než plzeňských kupujeme pouze výběrově.

Prostřednictvím meziknihovní služby si můžete knihu objednat z jiné knihovny.
Titul k absenční výpůjčce je možné žádat v těchto knihovnách:
Moravská zemská knihovna v Brně - sig. TK-A-0254.463 (4 exempláře a z nich momentálně jsou 3 volné k výpůjčce na měsíc)
Vysoké učení technické v Brně - sig. S624/624.9-MAT (3 exempláře prezenční, 3 absenční a z nich 1 volný k vypůjčení na 4 týdny).
Další knihovny (STK, VKOL aj.), které mají titul ve fondu, jej mají pouze k prezenční výpůjčce nebo je titul momentálně půjčen.
Meziknihovní službu zajišťuje výpůjční protokol v přízemí Studijní a vědecké knihovny Plzeňského kraje, jedná se o placenou službu a pouze pro registrované čtenáře.