Pozemní stavitelství

Text dotazu

Dobrý den,
již dlouho sháním skripta od p. Matouškové: Pozemní stavitelství II.
Pozemní stavitelství I, od této samé autorky se dá sehnat na internetu, v knihovnách i knihkupectvích bez problému, ale II. nikde nemají.
Jsem v podezření, že už se ani nevydává.
Chtěla jsem se zeptat, jestli vaše knihovna nemá tato scripta k dispozici, či jestli o nich něco neví..
Jestě jednou, je to: Matoušková, D. : Pozemní stavitelství II., VUT Brno, nakladatelství CERM. s.r.o., 1994

Odpověď

Dobrý den,
Vámi zmiňovaná skripta máme v našem fondu k dispozici k prezenčnímu studiu tzn. že lze tato skripta studovat pouze ve studovně.

Autor: Matoušková, Dagmar
Název: Pozemní stavitelství 2 / Dagmar Matoušková
Naklad.údaje: Brno : CERM, 1994
Popis (rozsah): 120 s.
Poznámka: Učeb. texty: Brno, VUT, f staveb.
Heslo PSH
stavebnictví -- st
vyučovací pomůcky -- pe
pozemní stavby -- st

ISBN ISBN 80-85867-10-9

Signatura: F 18824 z

Dále se tato skripta nachází v následujících knihovnách:
ABA001 [Národní knihovna ČR Praha] - prezenčně
BOA001 [Moravská zemská knihovna Brno] -- sign. TK-A-0254.463 - absenčně
OLA001 [Vědecká knihovna Olomouc] -- sign. S II 828.386 - absenčně