Potřebuji odbornou literaturu na téma "hippoterapie" !

Text dotazu

Dobrý den,

ve Vašem on-line katalogu jsem našla knihu "Terapie ve speciální pedagogice" od Oldřicha Mullera. Máte tuto knihu k zapůjčení? A ještě jeden dotaz ohledně literatury, která se zabývá "hippoterapií", můžete mi, prosím, podat informaci, zda máte ve Vaší nabídce knihy, které se zabývají touto tematikou?
Předem děkuji za odpověď.

S pozdravem
Pavla Rohová

Odpověď

Dobrý den,

paní Rohová, máme k dispozici tyto knihy:

Hipoterapie : léčba pomocí koně / [Karol Hollý, Karol Hornáček ; překlad Dominika Švehlová]. Ostrava : MONTANEX, 2005. 293 s. : il : (Kůň v životě člověka). - ISBN 80-7225-190-2.

Knihu si můžete vypůjčit ve Středisku knihovnických a informačních služeb Karviná-Mizerov, na Informačním oddělení

Léčba koněm : pouť otce za uzdravením syna / Rupert Isaacson ; [z anglického originálu ... přeložil Ondřej Fafejta]. Vyd. 1. - Praha : Portál, 2011. 349 s., [16] s. obr. příl :. - ISBN 978-80-7367-878-4.

Knihu si můžete vypůjčit ve Středisku knihovnických a informačních služeb Karviná-Mizerov, na Informačním oddělení

Tao koně : cesta ženy k uzdravení a transformaci / Linda Kohanov ; [z anglického originálu ... přeložila Kateřina Lipinská]. Vyd. 1. - [Praha] : Synergie, c2014. 366 s :. - ISBN 978-80-7370-266-3.

Knihu si můžete vypůjčit ve Středisku knihovnických a informačních služeb Karviná-Mizerov, na Informačním oddělení

Zooterapie ve světle objektivních poznatků / České Budějovice : DONA, 2007. 335 s. : fot. (barev.) :. - ISBN 978-80-7322-109-6.

Knihu si můžete vypůjčit ve Středisku knihovnických a informačních služeb Karviná-Mizerov, na Informačním oddělení

Léčivá síla zvířat : co nás zvířata učí a jak nám prospívají / Alan Forman, Stephan Niederwieser ; [z německého originálu ...] přeložil Jiří Pondělíček. Vyd. 1. - Praha : IVO ŽELEZNÝ, 2001. 125 s : (Poznání). - ISBN 80-240-2032-7.

Knihu Vám můžeme objednat prostřednictvím meziknihovní výpůjční služby (MVS) z knihovny v Petřvaldě. Cena za tuto službu je 10 Kč.

Animoterapie, aneb, Jak nás zvířata umí léčit : praktický průvodce pro veřejnost, pedagogy i pracovníky zdravotnických zařízení a sociálních ústavů / Zoran Nerandžič. 1. vyd. - Praha : Albatros, 2006. 155 s. : il : (Albatros Plus; sv. 59). - ISBN 80-00-01809-8.

Knihu si můžete vypůjčit na Středisku knihovnických a informačních služeb v Karviné-Novém Městě (v budově Domu kultury Karviná)

Zvířata a naše mentální zdraví : proč, co a jak / Johannes Odendaal ; [přeložil Ludvík Pinc]. Vyd. v češtině 1. - Praha : Brázda, 2007. 173 s :. - ISBN 978-80-209-0356-3.

Kniha je ve výměnném fondu. Můžeme Vám ji doručit zdarma na Informační oddělení

zde je odkaz na obsah knihy http://www.obalkyknih.cz/file/toc/8772/pdf