Potřebovala bych zjistit ISSN tištěného nařízení 178/2002/ES?

Text dotazu

Dobrý den ,
mám na Vás prosbu potřebovala bych zjistit ISSN a další informace potřebné k citaci nařízení 178/2002/ES stanovující obecné principy a požadavky na potravinové právo, zřizující Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA) a stanovující postupy v záležitostech závadnosti potravin v tištěné podobě a ne v on-line podobě. Nevím jestli je to ISSN 1725-5163.

Děkuji

S pozdravem
Lenka Nováková

Odpověď

Dobrý den,

doporučuji citaci:

Nařízení (ES) č. 178/2002 o obecném potravinovém právu . In: Příručka pro provozovatele potravinářských podniků. Praha: Ministerstvo zemědělství, 2010. 152 s. ISBN 978-80-7084-882-1

S pozdravem