potřebovala bych knihy co se týkají včel - nemoci, parazité

Text dotazu

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat, jestli máte v knihovně knihy co se týkají včel - nemoci, parazite atd.... Nikdy jsem u Vás nebyla a v databázi se nevyznam. Pokud by jste knihy meli, co musím udělat abych si je mohla půjčit?

Děkuji Kulhavá

Odpověď

Dobrý den,
V Knihovně Antonína Švehly je velké množství publikací, které se týkají včel.
V příloze zasíláme přehled z novějších českých titulů.
Pokud si vybrané publikace budete chtít zapůjčit domů, musíte být naším čtenářem. V tomto týdnu je v rámci Týdne knihoven registrace zdarma. Stačí Vám tedy přijít s platným občanským průkazem a osobně se zaregistrovat.
Publikace si můžete následně objednat ve studovně u PC z Vašeho budoucího čtenářského účtu. Domů si pak následně můžete odnést max. 10 publikací a další případně prostudovat ve studovně KAŠ.
Podívejte se na naše stránky kde se dozvíte více: http://www.knihovnasvehly.cz/vypujcni-sluzby/.

S pozdravem

Přílohy