Postabortivní syndrom

Text dotazu

Dobrý den,
chtěla bych Vás poprosit, kdybyste mi porodili zdroje pro bakalářskou práci: Sociální práce s klientem s postabortivním syndromem. Děkuji Vám.

Odpověď

Dobrý den,

zasíláme vám příklady záznamů literatury  k Vaší práci z báze NKC Národní knihovny, http://www.nkp.cz. Pokud by Vám nepostačovaly tyto záznamy, další si můžete vyhledat v uvedené bázi prostřednictvím klíčových slov, můžete si také nechat vypracovat u nás rešerši (placená služba), a to jak z českých, tak z anglicky psaných zdrojů (licencované online zdroje) , http://www.nkp.cz/sluzby/reserse.

-[Č.záznamu: 000079073]

Interrupce ano nebo ne? : (důvody proti interrupcím) / John L. Grady ; [z angl.] přel. Karel Dachovský ; předml. Jesse Helms. -- Praha : Řád, 1992. -- 22 s.

-[Č.záznamu: 002357700]

Interrupce v České republice: zápas o ženská těla / Radka Dudová. -- 1. vyd.. -- Praha : Sociologický ústav Akademie věd České republiky, 2012. -- 177 s.

-[Č.záznamu: 002449759]

Abortion [elektronický zdroj] : medical progress and social implications.. -- London : Pitman ; Newark, N.J. : Distributed in North America by Ciba Pharmaceutical Co., Medical Education Division, 1985. -- viii, 285 p

-[Č.záznamu: 001726508]

Čtyři pohledy na interrupci / Tomáš Jiří Bahounek ... [et al.]. -- Vyd. 1.. -- Ostrava : Key Publishing, 2007. -- 105 s.

Obsahuje bibliografii a bibliografické odkazy