Počet obyvatel v Německých zemích v mezi lety 1830 až 1840

Text dotazu

Dobrý den rád bych zjistil počty obyvatel v zemích Německého spolku mezi lety 1830 až 1840 , timto je myšleno počty obyvatel jednotlivých státu př: Prusko , Sasko , Bavorsko atd. Děkuji za odpověd.

Odpověď

Dobrý den,

bohužel se nám zatím nepodařilo údaje, které vás zajímají, najít. Budeme se ale ještě dotazem zabývat a ozveme se v co možná nejkratším termínu.