Plakát svalstva

Text dotazu

Scháním plakát svalů celého těla větších rozměrů. Mohl by mi někdo poradit,kde se dá koupit.

Odpověď

Mapu - kostra a svaly - člověk ve velikosti A0 nebo Mapu - člověk - pohybová soustava nabízí ve svém internetovém knihkupectví firma Poznání, nakladatelství, velkoobchod a zásilkové knihkupectví, tř. 17.listopadu 8a, Olomouc. Uvedený produkt si můžete objednat on-line na adrese: ttp://www.poznani-knihy.cz/katalog-012-01.htm. Možnost objednání produktu Mapa - člověk - pohybová soustava je i v internetovém obchodě vydavatelství Scientia na adrese: http://www.scientia.cz/katalog.asp?co=kategorie&idk=174.