Píseň Meliorační

Text dotazu

Dobrý den, nevíte prosím v jaké knize bych našla
píseň Svěráka a Uhlíře Meliorační?

Odpověď

Dobrý den,

text písně, kterou hledáte, autorů Z.Svěrák a J. Uhlíř, se nám nedařilo najít v žádné knize ani zpěvníku, proto se omlouváme za zpožděnou odpověď.

Píseň Meliorační vyšla na CD Šíp a Uhlíř v Hitšarádě [zvukový záznam]/ napsal, vybral a sestavil Karel Šíp; hudba Jaroslav Uhlíř. -- Praha: Supraphon, 1999. a její text je uveřejněný na příbalovém letáku k tomuto CD.