píseň

Text dotazu

Dobrý den, potřebovala bych pomoci najít písničku jen na základě pár slov z textu. Nikde ji nemůžu vyhledat, neb neznám ani zpěvačku, která ji zpívá a ani název skladby.. Prosím vás tedy o pomoc. Text, který si jako jediný z celé písně pamatuji je: ,,...MILUJ MĚ NEŽ BUDE KONEC LÉTA..." Kéž bych s vaší pomocí mohla tuto píseň najít.. Děkuji za pomoc! S

Odpověď

Dobrý den, píseň se jmenuje Konec léta, hudba a text skupina Jarmark.

Konec léta

Ještě mě miluj, už je tu konec léta.

No tak mě miluj, než bude konec léta

noci jsou krátký a láska holá věta...

Tak jako řeka se cestou k moři kalí

i tráva roste, taky nás spálí.

Ještě mě miluj, než bude konec léta

ještě mě miluj, než bude konec léta...

Pomalu svítá a rána jsou teď chladný

a rosa studí, jak slova na zem spadlý

Slunce se ztrácí, už je tu konec léta,

ještě mě miluj, už je tu konec léta

ještě mě miluj, už je tu konec léta...

(Písnička zajímá víc uživatelů různých chatů na internetu, lze najít ve vyhledávači google. )