Pětasedmdesátníci vzpomínají

Text dotazu

Můj děda bojoval v 1. světové válce jako příslušník 75. pěšího pluku v Jindřichově Hradci. Vím, že v 60-tých letech minulého století byla vydána publikace "Pětasedumdesátníci vzpomínají" o historii tohoto pluku. Bohužel nevím autora. Chtěl bych se Vás zeptat, zda tato kniha u Vás existuje a pokud ano existuje-li možnost si ji vypůjčit.

Odpověď

Dobrý den,

bohužel tuto knihu v našem fondu nemáme. K nahlédnutí ji mají v knihovně Muzea Jindřichohradecka, v Jihočeské vědecké knihovně v Českých Budějovicích a v Národní knihovně v Praze. Bohužel nelze si ji odtud vypůjčit.

Zkuste se obrátit na knihovnu Muzea Jindřichohradecka.

Přesný bibliografický záznam knihy:

Pětasedmdesátníci vzpomínají : z pamětí účastníků světové války. [úvod napsal Jan Vošta]. V Táboře : Spolek Pětasedmdesátníci, 1936 : (Petr Frank). 186 [IV] s.Graficky upravil J.V. Dušek.