Periodikum Journal of Hydrology

Text dotazu

Lze u vás nahlédnout do: Journal of Hydrology, vol. 41, r. 1979?

Odpověď

Dobrý den,

děkujeme Vám za využití našich služeb.

Periodikum "Journal of Hydrology" - ISSN 0022-1694
nemá Národní technická knihovna ve svém fondu, pouze
máme k dispozici online odběry v rámci databáze Science Direct s plnými texty zpětně
od roku 1993, databáze je přístupná zákazníkům NTK.

Dohledala jsem Vám prostřednictvím Souborného katalogu ČR (www.caslin.cz)
knihovny, které by měly mít volum 41 (1979) fyzicky ve svém fondu viz url adresa:

Journal of hydrology Nakl. údaje - Amsterdam : Elsevier, 1963-, ISSN - 0022-1694
Ve fondu
  ABB046 [AV ČR - Ústav pro hydrodynamiku Praha]
Roky: 1965-68,70-81
  BOD009 [VUT - Ústřední knihovna Brno]
Roky: 1976-79