Periodika v NK ČR

Text dotazu

Dobrý den,
chtěla bych se informovat, jak dlouho trvá připravení periodik ve studovně periodik? Je tato služba na počkání?

Odpověď

Dobrý den,

 v případě periodik, která se nachází ve skladu Studovny periodik (v elektronickém katalogu v sloupci „Možnost výpůjčky“ poznámka „ve studovně“, v sloupci „další info“ poznámka „studovna/sklad“), expedice je na počkání po předání žádanky službě ve Studovně periodik. Jedná-li se o periodika opatřené poznámkou „Sklad Hostivař“ (popřípadě „delší expedice“), expedice probíhá zpravidla následujícího dne.