Pátrání po knize

Text dotazu

Pátrám po knize dvou autorů, mužů, ze zákulisí světové a zejména americké zahraniční politiky, A.Dulles, systém otáčecích dveří,pozadí vzniku státu Izrael, špionážní sítě od doby před 2. svšt. válkou dosud. Děkuji

Odpověď

Podle Vaseho zadani by se mohlo jednat o knihu LOFTUS, John - AARONS, Mark: Tajna valka proti Zidum. Praha: Goldstein & Goldstein, 1997.
Signatura NK CR: 54 F 53559

Dalsi knihou o politice propagovane Dullesem:
ŠůRA, Milan: Az na pokraj valky. John Foster Dulles a zahranicni politika USA. Praha: Mlada fronta, 1978. Edice Archiv, Sv. 23. Signatura NK CR: SF II 18043