Partitura Rachmaninov 2. koncert pro klavír a orchestr

Text dotazu

Dobrý den, sháním pro orchestr partituru a nástrojové party na 2. koncert pro klavír S. Rachmaninova. Prosím o radu. Děkuji

Odpověď

Dobry den, ve fondu Hudebniho oddeleni Narodni knihovny CR je pouze uprava (klavirni
vytah) pro dva klaviry (pro klavir a orchestr, ktery je "stazen" do druheho klaviru), viz. zaznamy nize
                     [C.zaznamu: 001909528]

                     Rachmaninov, Sergej Vasil'jevic, 1873-1943
                     Koncert No.2. Soc.18. [hudebnina] : dlja fortepiano sorkestrom. Klavir. -- Moskva : Muzyka, 1977.
                     -- 95 s.
                     Cislo tisk.matrice: 4388

                     [Perelozenije dlja 2 fortepiano.]

                     Signatury:* 59 C 008656

     ____________________________________

                     [C.zaznamu: 001909527]

                     Rachmaninov, Sergej Vasil'jevic, 1873-1943
                     Vtoroj koncert dlja fortepiano s orkestrom. Soc.18 [hudebnina] / S. Rachmaninov ; Perelozenije
                     dlja dvuch fortepiano. -- 2 sv.. -- Moskva : Muzgiz,
                     Cislo tisk.matrice: Kniha 2090

                     Kcs 16.-
                     Obsahuje:[Sv.] 1.: 63 s. -- [Sv.] 2.: 63 s.

                     Signatury:* 59 A 008018

Partitury ve fondu NK CR jsou spise vyjimecne.
Doporucujeme Vam obratit se na Cesky rozhlas http://www.rozhlas.cz/nakladatelstvi/centrum/ nebo na hudebni vydavatelstvi Editio Bärenreiter Praha http://www.ebp.cz/pujcovna.html.
Obe zminene instituce by mely mit pujcovnu hudebnin.